Poszukuję potomków Aleksandra Schmidta ur.02.02.1887r w Skalmierzycach syna Aleksandra Schmidta i Balbiny z domu Błaszczyńskiej.Aleksander około 1902-6 wyemigrował do Hamburga,tam pracował na statkach handlowych.Ożenił się około 1912 r z Władysławą Fojecką ur.ok.1893r.W 1912r urodziła się córka Helena.Wyjeżdża do Ameryki i tam w Chicago umiera żona około 1917-20r.Żeni się ponownie z Franciszką ur.1893r w Illinois a w 1921r rodzi się córka Dorota.
Przez pewien czas pisał listy do mojej Babci (jego siostry). Później korespondencja ustała.Siostra długo go poszukiwała przez czerwony krzyż.
Gabriela
Przez pewien czas pisał listy do mojej Babci (jego siostry). Później korespondencja ustała.Siostra długo go poszukiwała przez czerwony krzyż.
Gabriela