Dzień dobry,
poszukuję przodków rodziny Szabelko. Podobno zamieszkiwali wieś Kulczyce. Jedyną znaną mi osobą jest babcia Katarzyna, która w wieku 14 lat wraz z 13-letnią siostrą Anną została wywieziona na roboty do Niemiec. Babcia nigdy nie powróciła w rodzinne strony.
Z rodzinnych opowieści kojarzę jednak rodzeństwo babci, tj. Andrzeja, Bogdana, Annę i Lubę.
Jeśli mieliby Państwo jakiekolwiek informacje, bardzo proszę o odpowiedź.
W zbiorach nigdzie nie mogę znaleźć nazwiska Szabelko.
Pozdrawiam serdecznie
poszukuję przodków rodziny Szabelko. Podobno zamieszkiwali wieś Kulczyce. Jedyną znaną mi osobą jest babcia Katarzyna, która w wieku 14 lat wraz z 13-letnią siostrą Anną została wywieziona na roboty do Niemiec. Babcia nigdy nie powróciła w rodzinne strony.
Z rodzinnych opowieści kojarzę jednak rodzeństwo babci, tj. Andrzeja, Bogdana, Annę i Lubę.
Jeśli mieliby Państwo jakiekolwiek informacje, bardzo proszę o odpowiedź.
W zbiorach nigdzie nie mogę znaleźć nazwiska Szabelko.
Pozdrawiam serdecznie