Szukam jakiejkolwiek informacji o dołączonym zdjęciu. Gdzie zostało zrobione ? W jakim roku ? Wg moich spostrzeżeń jest to zdjęcie zrobione w Kołobrzegu przed Kościołem Katolickim Niepokalanego Poczęcia NMP (kościołem rektoralnym) przy ul. Katedralnej 35. Ale jest to tylko moje przypuszczenie.
Byłbym ogromnie wdzięczny za pomoc w "rozszyfrowaniu" zdjęcia.
Pozdrawiam Jan.
[attachment]1-aaa_r_xx.jpg
Byłbym ogromnie wdzięczny za pomoc w "rozszyfrowaniu" zdjęcia.
Pozdrawiam Jan.
[attachment]1-aaa_r_xx.jpg