Czy ktoś wie, dlaczego na początku XIX wieku z okolic Brzezin i Niekrasowa (Kielce-Tarnobrzeg) zniknęli przedstawiciele rodziny Włodkowskich, tak licznie reprezentowanej w tej okolicy w XVIII wieku. Czy gdzieś się przenieśli?
W XVIII wieku znalazłem informację o kilkunastu urodzeniach, w XIX tylko o jednym.
W tej chwili, z tego co wiem, nie ma prawie mieszkańców noszących to nazwisko w tej okolicy.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
W XVIII wieku znalazłem informację o kilkunastu urodzeniach, w XIX tylko o jednym.
W tej chwili, z tego co wiem, nie ma prawie mieszkańców noszących to nazwisko w tej okolicy.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.