Portal w rozbudowie, prosimy o wsparcie.
Uratujmy wspólnie polską tożsamość i pamięć o naszych przodkach.
Zbiórka przez Pomagam.pl

Kowalewski Tomasz, Wanda Perkowska

20.08.2020 13:14
Postów: 9062
Rejestracja: 17.12.2007
Kowalewski Tomasz i Wanda Perkowska
    Przed II WS zamieszkali w Polsce. Na początku w Białej Podlaskiej,
    później, prawdopodobnie w Bydgoszczy
Za każdą wiedzę albo kontakt będę wdzięczna

Pozdrawiam Krystyna
31.03.2025 19:46
Postów: 2
Rejestracja: 18.09.2020
Dzień dobry,
Faktycznie to był dyrektor elektrowni miejskiej w BP. Burmistrz po wejściu Sowietów. Aresztowany 13 sierpnia 1944 . Siedział pod Riazaniem. Wrócił do kraju pod koniec 1947 r.
14.05.2025 15:59
Autor wątku
Postów: 9062
Rejestracja: 17.12.2007
Wraz z pozdrowieniami -serdeczne podziękowania składam w imieniu zainteresowanej P. Krystyny
Nie może się Ona zalogować w GP stąd takie pośrednictwo.
Natomiast zapytuje : jest wiadomo - czy Tomasz Kowalewski miał potomstwo(czy ktoś z potomków żyje!) i gdzie jest pochowany.

Życzę pomyślności i przepraszam że reakcja na wiadomość następuje dopiero teraz
Wanda Kardasz