Portal w trakcie przebudowywania.
Niektóre funkcje są tymczasowo wyłączone, inne mogą nie działać poprawnie.

Dołęga Ossowscy zywi i umarli

7.12.2009 12:40
Witam,
Wszysko mnie interesuje o Ossowskich h. Dołęga jakby ktos cos wiedzial to niech pisze.

P.O.

Odpowiedzi (3)

8.12.2009 00:22
Witaj
Ja jestem spokrewniony z Ossowskimi h. Dołęga przez rodzinę Brzeskich h Oksza a mianowicie przez siostrę mego dziadka. Więcej informacji masz na stronach p. Minakowskiego- Potomków sejmu wielkiego

Pozdrawiam
Jacek
8.12.2009 09:56
Witaj,
Ja Ci powiem ze juz namierzylem Ossowskich-Dolega z pod Poznaniem prowadza "Hotel Ossowski"i to jest najprawdopodobnie bliskie pokrewienstwo ,nastepni to sa z Opoczna rodzina slynnego Hubalczyka, jest jedna pani Ossowska-Pajak z Warszawy i jeden Ossowski-Dolega z Ciechanowa i ja z Wroclawia wnuk prof.Leszka Ossowskiego slawisty.
Niestety dziadek ile mogl to mi powiedzial i z tego co mowil to tylko o swoim ojcu kpt.Konradzie Ossowskim z poznanskiego Piątkowa i nawet jak wejde na strony Minakowskiego to trudno bedzie znalezc jakies polaczenie, koligacje .
A Twoi Ossowscy to gdzie zamieszkuja i czy jest jakis kontakt z nimi ?

P.O.
20.02.2024 08:10
Jeżeli jeszcze to Was interesuję, to w trakcie poszukiwań przodków natknąłem się moje powiązanie z Ossowskimi poprzez Roberta Fiszkala, znanego polskiego księdza ewangelickiego (1908-1980). Chętnie podzielę się tym wątkiem, jeżeli jesteś Piotrem Ossowskim h. Dołęga *1968/Wrocław, wnukiem księdza Roberta.
Robert Leszczyński