Witam.Poszukuję wszystkich z rodziny Szlot oraz Ziółkowskich.Piszcie na adres: email usunięty zgodnie z zasadami Herbarza, może jesteśmy rodziną?Czy są jakieś informacje że te rodziny miały swój Herb????.Pragnę dodać iż w tej rodzinie występuje nazwisko panieński mojej babci-Turecka.Wszyscy urodzili się w Łodzi,i mieszkali w okolicach.Ojciec mój przeprowadził się do Stargardu Szczecińskiego,a jego brat wyjechał do Niemiec.Tam mieszka też jego krewny(okolice Schleiden).