Aktualności
Przeciążenie serwerów

Nasze serwery pod ogromnym obciążeniem w czasie związanym z grobami przodków.


30 października 2016

W czasie gdy wszyscy Polacy z całego świata poszukują grobów swoich bliskich nasze serwery przeżywają praktycznie oblężenie. W bazach mogił posiadamy już fotografie ponad 100.000 grobów w szczególności kresowych, starych i opuszczonych. W pobliżu 1 listopada ilość zapytań do wyszukiwarki wzrasta gwałtownie. Niestety serwery, za które i tak płacimy 1500 zł rocznie nie wytrzymują. Dlatego mogą nastąpić utrudnienia w dostępie, a czas oczekiwania na wyniki może się wydłużyć.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Prosimy pamiętać, że nie jesteśmy firmą ani biznesem, działamy społecznie tylko w oparciu o skromne wpłaty i nasze własne prywatne fundusze. Nasze możliwości utrzymania serwerów są ograniczone tylko do tego co uzyskamy, a przecież potrzeb jest znacznie więcej. Wielu wolontariuszy pracuje od lat za darmo, dlatego udaje się nam gromadzić tak potężne bazy wiedzy – nie tylko fotografie grobów.

Automatical translation (Google)

Polish Polish English English French French German German Italian Italian Russian Russian Spanish Spanish Ukrainian Ukrainian

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

wp-puzzle.com logo