Główną (bezstronnie) stroną kartki jest zdjęcie - jednak taką kartkę można wykorzystać na wiele sposobów - właśnie np. do pokazania gdzie ktoś przebywał, mieszkał. Ktoś inny może ją użyć np. do prezentacji przykładów okryć wierzchnich z lat 20-tych, opisu przycinania wąsów, albo np. metod kaligrafii pocztowej, lub systemów zapisu adresów.
Jeśli nie wiadomo kto jest na zdjęciu - należy foto umieścić albo w dziale odpowiednim (np. zbiorowym) lub - lepiej - w dziale "kto to jest", lub "w opracowaniu". Proszę się nie martwić o linkowanie do tego zdjęcia, numer fotografii zostaje ten sam, więc po przeniesieniu - kiedyś do innego działu - link do zdjęcia zostanie aktywny.
Tytuł takiego nieznanego zdjęcia może być choćby "fotokarta 1" - reszta informacji w opisie - tzn np. przepisany cały adres. Jeśli padnie tam nazwisko "Dunajewski" system automatycznie znajdzie to zdjęcie (link zbiorczy z nagłówka strony).
Proponuję również utworzyć artykuł pod tytułem np. "Miejsca zamieszkania Dunajewskich na podstawie fotokart" - Można tam zebrać wszystkie adresy i przy każdym dać odnośnik do kartki. Artykuł oczywiście też zostanie automatycznie znaleziony przez system po kliknięciu w ikonkę w nagłówku strony Dunajewskich