Portal w trakcie przebudowywania.
Niektóre funkcje są tymczasowo wyłączone, inne mogą nie działać poprawnie.

Coś żre skrypt!!!

6.11.2016 01:12
Od kilku dni forum zwolniło niemożebnie, a w momencie włączenia/wybrania strony na tle strony głównej startowej forum pojawiają się niegroźne, ale idiotyczne reklamy jakichś dodatków do ciast, dodatków do jedzenia itp.

Zmienił się również format samego forum, kształt poszczególnych pól, znikła część informacji poprzedni widocznych z prawego panelu (informacje o autorze wpisu)

Czytane w "operze".

Pozdrawiam pięknie.

Odpowiedzi (2)

12.11.2016 19:45
Nic się nie dzieje. Czy żyje tu jakiś administrator, czy też wszyscy poszli w kibini matieri? Póki nie znikną niewykrywalne przez W10 reklamy = nieidentyfikowalne wirusy, rezygnuję ze strony, portalu. miejsc w sieci tego rodzaju jest kilka i zapewniają bardziej spersonalizowane bezpieczeństwo.

Tymczasem tutaj po wejściu, które zaowocowało pierwszym moim wpisem w tym temacie, system Windows 10 zanotował około 20 nieuprawnionych prób ingerencji i sam założył "łatki". Następnego testowania "systemu" nie będzie.
3.02.2017 21:47
To fakt, że i u mnie coś jest nie tak. Prawa strona przy profilu piszącego np. ostatni post, jest pusta, nie ma daty ani awatara. Myślę, że to raczej jakiś problem techniczny.
Pozdrawiam
Józek