Portal w trakcie przebudowywania.
Niektóre funkcje są tymczasowo wyłączone, inne mogą nie działać poprawnie.

Prośba o dane z MyHeritage

28.03.2015 21:56
Witam!

Interesuje mnie głównie informacja na temat możliwości kontaktu z Joanną Świt zarządzającą tą stroną:

http://www.myheritage.pl/research?formId=master&formMode=&action=query&exactSearch=1&useTranslation=0&catId=1&qname=Name+ln.Jeziorek%2F3Kosmala+fnmo.1+lnmo.3

Mam na myśli na przykład adres e-mail.
Jeśli byłaby taka możliwość, proszę też o odczytanie i przesłanie mi wiadomości na temat Marii Jeziorek z domu Kosmala (1950 - 1983).

Z góry dziękuję.

Jurek

Odpowiedzi (5)

6.04.2015 14:09
Po prostu zaloguj się na stronie tej pani i poproś o kontakt
Pozdrawiam Jerzy
6.04.2015 14:34
Po prostu zaloguj się na stronie tej pani i poproś o kontakt
Pozdrawiam Jerzy


Witam!
Gdyby to było takie proste, nie prosiłbym o pomoc.
Gdziekolwiek kliknę, oczywiście po wcześniejszym zalogowaniu na konto MyHeritage, wyświetla się strona z informacją o konieczności opłacenia abonamentu.

Jurek
12.04.2015 21:53
Niestety masz rację ale widać z tego że jest to bardzo komercyjna strona . Pan Marcin ma rację . Pozdrawiam Jerzy
13.04.2015 00:50
Niestety masz rację ale widać z tego że jest to bardzo komercyjna strona . Pan Marcin ma rację . Pozdrawiam Jerzy


Witam!

Serdeczne dzięki za chęć pomocy i poświęcony czas. Niestety jest to przykre, ale na wszystkim można robić pieniądze.
Marcin faktycznie ma rację. Napisałem e-mail do działu pomocy MyHeritage. Odpisali, a jakże, że dla ochrony prywatności ... ble ble ble.
Tyle tylko, że ta ochrona prywatności się kończy, gdy opłacę abonament, co zresztą mi zaproponowano we wspomnianej odpowiedzi na mój e-mail.

Jeszcze raz dziękuję.

Jurek
13.04.2015 11:49
Myheritage za wszystko pobiera opłaty
Za drzewo 2500 osób ok. 1000 zl na 2 lata
Za inne dane ok 600 zl
Jestem tam bezpłatnie ale drzewo tylko do 250 osób "
Pozdrawiam ze Szczecina