25898. Siemianowka koło Lwowa

NOWY! - Dział ogólnych rozmów i poszukiwań na tematy kresowe. UWAGA - są też inne działy kresowe!
* Nadaj konkretny tytuł Twojemu tematowi
* Poszukiwania kresowe możesz ogłaszać tutaj lub w innych działach "SZUKAM"
* UWAGA - są też inne działy kresowe - wiedza, informacje, artykuły, monografie ...

Siemianowka koło Lwowa

Postprzez boszka55 » 10.09.2014

Siemianowka koło Lwowa - rzeź
boszka55
Veni vidi i znikli
Veni vidi i znikli

Odp: siemianowka koło Lwowa

Postprzez Emnilda » 25.11.2014

Również szukam informacji na ten temat, ale nie tylko. Ciekawi mnie wszystko o tej miejscowości i jej mieszkańcach. Prawdopodobnie zimą uda mi się spotkać z osobą,która mieszkała w dzieciństwie. Jeśli uda mi się czegoś dowiedzieć chętnie podzielę się wiedzą. :ok
Emnilda
Veni vidi i znikli
Veni vidi i znikli

Odp: Siemianowka koło Lwowa

Postprzez Iwona » 28.11.2014

Na tutejszym forum jest trochę informacji o Siemianówce (patrz wyszukiwarka). Mam wiele materiałów o tej wiosce i jej mieszkańcach, wielokrotnie tam byłam, zatem proszę przybliżyć tematy jakie panią interesują, a zarazem zapoznanie uczestników forum z danymi jakie pani już posiada.
Serdecznie pozdrawiam.
Iwona
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Nazwiska, książki (1) Twórca indeksów (1)
Imię i nazwisko: Iwona Laptaszynska

Postprzez Barbara60a54 » 04.01.2015

Witam i polecam www.stankiewicze.com. To genialna baza danych i duzo jest o ludobojstwie na Kresach. Pozdrawiam
Barbara60a54
Aktywny
Aktywny

Postprzez kappas111 » 27.09.2021

Iwona napisał(a):Na tutejszym forum jest trochę informacji o Siemianówce (patrz wyszukiwarka). Mam wiele materiałów o tej wiosce i jej mieszkańcach, wielokrotnie tam byłam, zatem proszę przybliżyć tematy jakie panią interesują, a zarazem zapoznanie uczestników forum z danymi jakie pani już posiada.
Serdecznie pozdrawiam.

Szanowna Pani Iwono,
prowadzę badania nad samoobroną w Siemianówce, sam też posiadam kilka relacji mieszkańców z tej wsi np. Henryka Dawiskyby oraz Józefa Tuły itp. Czy chciałby może Pani wymienić sie materiałami ?
z wyrazami szacunku
Kasper
kappas111
Zainteresowany
Zainteresowany

Powrót do KRESY - poszukiwania, problemy