32047. Koropiec

Dział właściwy i jedyny do umieszczania postów typu "Szukam tego i tego". Wpisz tutaj swoje poszukiwania - ale koniecznie zaznacz że obserwujesz wątek (powiadomienie o odpowiedzi) - otrzymasz maila jeśli ktoś odpisze.
Prośby:
* Logowanie Aby dodać ogłoszenie musisz być zalogowany. Zarejestruj się
* No mail Prosimy nie umieszczać adresów mailowych (adresy mailowe będą KASOWANE) - po pierwsze to generuje spam, a po drugie informacje mogą się przydać też innym. W zamian proszę zaznaczyć "Powiadom mnie jeśli ktoś odpowie" - pod postem w edycji.
* Kolejne możliwości Gdy już napiszesz ogłoszenie sprawdź z czego jeszcze możesz skorzystać.
* UWAGA !!! - Ogłoszenia osób nieaktywnych na forum mają trwałość najwyżej kilka miesięcy. Skorzystaj z innych możliwości a ogłoszenie będzie działać.

Koropiec

Postprzez piesekbali » 09.06.2017

Szukam wszelkich informacji na temat nazwiska Bandziak z Koropca a także śladów po mojej babci Eudokii z domu Korżyk (lub Korzyk) zamieszkałej do wysiedlenia w Koropcu. Prawdopodobnie była Ukrainką wyznania prawosławnego (przed ślubem).
piesekbali
Veni vidi i znikli
Veni vidi i znikli

Odp: Koropiec

Postprzez jerry skylark » 24.03.2018

Zamieszkali głównie w Bogaczowie, Wilkanowie i Lipnie (dawne Zielonogórskie). Moi dziadkowie, stryjowie itp. Także Australia. Zdjęć jest sporo. Kuzynostwa sporo. Jak coś to pokieruje. Jesli to ten odłam ,,klanu,,
Avatar użytkownika
jerry skylark
Veni vidi i znikli
Veni vidi i znikli

Re: Koropiec

Postprzez karolinabandziak » 17.04.2018

Witam! Dopiero niedawno przeczytałam ten post. Wiem , że rodzeństwo mojego pradziadka trafiło własnie w zielonogórskie.Więc na pewno to rodzina. Czy można skontaktować sie na priv aby więcej napisać? Mam opracowane dośc już duże drzewo rodziny Bandziak z Koropca , może uda się sprawdzić coś więcej? Dziękuje i pozdrawiam
karolinabandziak
Veni vidi i znikli
Veni vidi i znikli


Powrót do SZUKAM NAZWISKA (Szukam informacji o rodzinie xxx...)