Portal w trakcie przebudowywania.
Niektóre funkcje są tymczasowo wyłączone, inne mogą nie działać poprawnie.

Domalewski Mikołaj

7.05.2012 22:07
Witam serdecznie , mam gorącą prośbę . Chodzi o sprawdzenie nazwiska Domalewski Mikołaj. Mój dziadek pochodził z , gromada Koszyszcze, gmina Kołki, powiat Łuck, województwo wołyńskie ,parafia Kołki.
Bardzo Dziękuję Tomasz.

Odpowiedzi (8)

8.05.2012 08:26
Witam serdecznie:)
Znalazłam coś takiego....może sie przyda?

kolonia

KOSZYSZCZE

gromada Koszyszcze, gmina Kołki, powiat Łuck, województwo wołyńskie
parafia Kołki
DOMALEWSKI Mikołaj 1916 - s. Józefa i Kornelii 1875-1921 z d. Żołędziowska, żona Dyoniza 1919 z d. Kownacka - c. Hipolita i Franciszki z d. Zarębianka, dzieci: Zuzanna 8.09.1940, Józef, Ryszard. Rodzeństwo Mikołaja to: Antoni, Teofil, Franciszka i Weronika.

Pozdrawiam serdecznie Beata
8.05.2012 18:49
Pozdrawiam i serdecznie dziękuję pani Beato.
Tomasz.
8.05.2012 19:17
Cieszę się że mogłam pomóc.Pozdrawiam serdecznie.Beata
20.05.2012 13:45
Witam serdecznie ,

kolonia , KOSZYSZCZE

gromada Koszyszcze, gmina Kołki, powiat Łuck, województwo wołyńskie
parafia Kołki
DOMALEWSKI Mikołaj 1916 -2004, s. Józefa i Kornelii 1875-1921 z d. Żołędziowska,
Rodzeństwo Mikołaja to: Antoni, Teofil, Franciszka i Weronika.

Mój dziadek Mikołaj Domalewski miał rodzeństwo; Antoni , Teofil , Franciszka , Weronika. Czy może ktoś posiada informacje na temat moich przodków?

Pozdrawiam serdecznie Tomasz.
8.07.2012 21:25
Witam serdecznie , mam gorącą prośbę . Chodzi o sprawdzenie nazwiska Domalewski Mikołaj. Mój dziadek pochodził z , gromada Koszyszcze, gmina Kołki, powiat Łuck, województwo wołyńskie ,parafia Kołki.
Bardzo Dziękuję Tomasz.
5.06.2013 09:33
Dzień dobry
W miejscowości Barwino, gm Kępice mieszkają: Zuzanna, Wanda z domu Pytner oraz ich brat Szczepan Pytner - dzieci Anieli Pytner z domu Domalewskiej. Pan Szczepan (93 lata) jest moim sąsiadem. Moja strona http://www.barwino.slupsk.pl,

e mail - rtravol[małpa]gmail.com

http://www.wolyn.ovh.org/opisy/koszyszcze-07.html

Pozdrawiam
Rafał
14.06.2013 19:28
Witam serdecznie,

Dziękuje za informacje, próbuje skojarzyć , między Panem Szczepanem a moją rodziną , jest duża rozbieżność. Ale nie jest wykluczone , że między nami jest jakieś pokrewieństwo.

pozdrawiam ,
Tomasz.
11.07.2019 18:58
Witam,
Moja rodzina pochodzi z Kolonii Koszyszcze, Gmina Kołki, Powiat Łuck.
Mój Dziadek nazywał się Tomasz Domalewski i z tego, co wiem wszyscy Domalewscy zamieszkujący tą miejscowość byli ze sobą blisko spokrewnieni... Wydaje mi się iż Mikołaj był kuzynem mojego dziadka...
Rodzina po wojnie osiadła w miejscowości Osiek nad Notecią (obok Wyrzyska ) w byłym woj. Pilskim.

Pozdrawiam,

Ryszard Skowroński