Portal w trakcie przebudowywania.
Niektóre funkcje są tymczasowo wyłączone, inne mogą nie działać poprawnie.

Chrząszcz

27.08.2012 11:10
Chciałbym się dowiedziec, ponieważ robię drzewo genealogiczne mojej rodziny. Mój prapradziadek nazywał się Adam Chrząszcz, żona Maria z domu Fedasz (lub Kobel). Ich dzieci to: Frania, Karol, Melania, Józefa, Julian i Mieczysław. Wiem, że mieszkał w Krukienicach (pow. Mościska) i Samborze (Sambor). Urodził się 1884r. i zmarł w 1966r. Chciałbym się dowiedzie jakich miał rodziców, gdzie się urodził i gdzie zmarł, oraz innych innych informacji na jego temat. Jestem z pokolenia Mieczysława.

Odpowiedzi (6)

29.08.2012 15:46
Chciałbym poznać również krewnych
22.10.2015 23:00
Mój dziadek ma na nazwisko Chrząszcz Walerian -matka Eleonora ojciec Władysław.
31.10.2015 11:00
W Lipcach Reymontowskich (pow. skierniewicki) jest duża rodzina Chrząszczów
27.10.2019 13:30
Żeby poznać więcej wiarygodnych informacji na temat swoich przodków warto przestudiować zapisy w kościelnych księgach metrykalnych. Tam można znaleźć informacje o danych rodziców, dacie urodzenia itp. Być może w/w prapradziadek pochodzi z Bukowska k. Sanoka gdzie rodzina Chrząszczowa mieszkała w XVIII w, ale bez sprawdzenia dokładnego metryk, nie ustalimy tego.
10.09.2020 17:35
Skąd pochodziła Maria Fedasz? Mój prapradziadek nazywał się Michał Fedasz pochodził z terenów dzisiejszej Ukrainy ale nie wiem dokładnie z jakiej miejscowości.
5.01.2021 18:36
Mój nazywał się ur. 1885 - Onufry Fedasz z dokumentów w USA jak wstępował ta do ich armii w 1917 roku było napisane ,że urodził się Horożanna Mała dziś tereny Ukrainy, i na tym się kończy moja wiedza. Może wspólnie znajdziemy naszych przodków.