22960. Leporyni-Leporini

Dział właściwy i jedyny do umieszczania postów typu "Szukam tego i tego". Wpisz tutaj swoje poszukiwania - ale koniecznie zaznacz że obserwujesz wątek (powiadomienie o odpowiedzi) - otrzymasz maila jeśli ktoś odpisze.
Prośby:
* Logowanie Aby dodać ogłoszenie musisz być zalogowany. Zarejestruj się
* No mail Prosimy nie umieszczać adresów mailowych (adresy mailowe będą KASOWANE) - po pierwsze to generuje spam, a po drugie informacje mogą się przydać też innym. W zamian proszę zaznaczyć "Powiadom mnie jeśli ktoś odpowie" - pod postem w edycji.
* Kolejne możliwości Gdy już napiszesz ogłoszenie sprawdź z czego jeszcze możesz skorzystać.
* UWAGA !!! - Ogłoszenia osób nieaktywnych na forum mają trwałość najwyżej kilka miesięcy. Skorzystaj z innych możliwości a ogłoszenie będzie działać.

Leporyni-Leporini

Postprzez Fedorczyk » 12.02.2014

Poszukuje rodziców Wincentego (ur.ok.1783r-?) i Stanisława Leporyni(ur.ok.1785r-zm.1842r).
1. Wincenty Leporyni-rzeźnik- mieszkał w Koninie gdzie ożenił się z Rozalią Muller i mieli dzieci –Teofilę ur.ok.1812r po ślubie Kortylewicz i Apolonię ur.1815r.
2. Stanisław Leporyni-mistrz ciesielski- mieszkał w Głusku(obecnie-Leoncinie) gdzie ożenił się w 1813r z Magdaleną Kamińską i mieli dzieci- Tomasza ur.1815r., Anastazję ur.1817r., Agnieszkę 1820r., Adama1821r, Jana 1824r., Franciszka ur.1826r raz Ignacego 1830r.(posiadam całe drzewo tych dzieci)

Nazwisko Leporyni-Leporini obecnie nie występuje w Polsce. Jest to nazwisko pochodzenia Włoskiego. Osoby które spotkały się z tym nazwiskiem proszę o kontakt.
Pozdrawiam.
Fedorczyk
Fedorczyk
Aktywny
Aktywny

Powrót do SZUKAM NAZWISKA (Szukam informacji o rodzinie xxx...)