Witam wszystkich gorąco
Przed chwilką znalazłam to forum,bardzo mnie się spodobało i postanowiłam się zarejestrować.
Mam na imię Katarzyna i od kilku lat prowadzę kronikę mojej Rodziny,bo bardzo ciekawi mnie historia moich przodków.
Jednak wielu rzeczy jeszcze nie wiem i dlatego bardzo prosiłabym o pomoc.
Najpierw opiszę sprawę,o której szukam informacji.
Mój Dziadek nazywał się Antoni Wędrowski i miał kuzynkę,która nazywała się Ewa Kozłowska (była córką Marianny Kozłowskiej).
Ewa Kozłowska wyszła za mąż za Mościckiego,który był Bratankiem Ignacego Mościckiego-Prezydenta Polski.
Może Ktoś z Forumowiczów wiedziałby,jak miał na imię ten Bratanek Ignacego Mościckiego?
Niestety nie znam żadnych dat,ani urodzenia Ewy Mościckiej,ani Jej zgonu,ani ślubu z tym Bratankiem.Nie mam również żadnych Ich wspólnych zdjęć.
Mam tylko jedno zdjęcie Ewy Mościckiej z 1925 roku.
Tą informację o Ewie Mościckiej i Jej mężu przekazała mi moja Babcia-Halina Wędrowska( z domu Heyka),ale nie miała żadnych dokumentów,poza tym jednym zdjęciem Ewy Mościckiej.
Jeśli to mogłoby pomóc,to mogę zamieścić to zdjęcie Ewy Mościckiej w galerii zdjęć.
Pozdrawiam wszystkich
Przed chwilką znalazłam to forum,bardzo mnie się spodobało i postanowiłam się zarejestrować.
Mam na imię Katarzyna i od kilku lat prowadzę kronikę mojej Rodziny,bo bardzo ciekawi mnie historia moich przodków.
Jednak wielu rzeczy jeszcze nie wiem i dlatego bardzo prosiłabym o pomoc.
Najpierw opiszę sprawę,o której szukam informacji.
Mój Dziadek nazywał się Antoni Wędrowski i miał kuzynkę,która nazywała się Ewa Kozłowska (była córką Marianny Kozłowskiej).
Ewa Kozłowska wyszła za mąż za Mościckiego,który był Bratankiem Ignacego Mościckiego-Prezydenta Polski.
Może Ktoś z Forumowiczów wiedziałby,jak miał na imię ten Bratanek Ignacego Mościckiego?
Niestety nie znam żadnych dat,ani urodzenia Ewy Mościckiej,ani Jej zgonu,ani ślubu z tym Bratankiem.Nie mam również żadnych Ich wspólnych zdjęć.
Mam tylko jedno zdjęcie Ewy Mościckiej z 1925 roku.
Tą informację o Ewie Mościckiej i Jej mężu przekazała mi moja Babcia-Halina Wędrowska( z domu Heyka),ale nie miała żadnych dokumentów,poza tym jednym zdjęciem Ewy Mościckiej.
Jeśli to mogłoby pomóc,to mogę zamieścić to zdjęcie Ewy Mościckiej w galerii zdjęć.
Pozdrawiam wszystkich