Witam na forum , jestem pierwszy raz zalogowana na tej stronie proszę o pomoc w wyjaśnieniu historii mojej rodziny . Może ktoś z Was potrafi wytłumaczyć mi dokument , który znalazłam w dokumentach mojej babci . Jest w nim mowa o nadaniu tytułu szlacheckiego dla Rodu Koryzno w 1876 r.Mój pradziadek zmarł w Odessie w czasie I wojny światowej miał na imię Paweł Koryzno . Bardzo proszę jeśli ktoś ma informacje na jego temat z chęcią wymieniłabym się informacjami , które pamiętam z opowieści.
Wiola .
Wiola .