Witajcie Drodzy Państwo
Szukam fotografii elektrowni miejskiej i gimnazjum w Śniatyniu, w woj. stanisławowskim. Niedaleko znanego Zaleszczyki. Oraz informacji, jak to było z tym przewalaniem się przeróżnych wojsk i okresem okupacji radzieckiej, która się pewnie zaczęła w 17 września 1939r.
Szukam fotografii elektrowni miejskiej i gimnazjum w Śniatyniu, w woj. stanisławowskim. Niedaleko znanego Zaleszczyki. Oraz informacji, jak to było z tym przewalaniem się przeróżnych wojsk i okresem okupacji radzieckiej, która się pewnie zaczęła w 17 września 1939r.