1474. Marcin Niewalda

Noty informacyjne o redaktorach - można zadawać im pytania (nawet bez rejestracji na forum)
PYTANIA, ROZMOWY - użyj "odpowiedz" lub zaloguj się i wyślij wiadomość prywatną.

Redaktorów prosimy o krótkie notki biograficzne. Link do swojego wątku można umieszczać np. pod zdjęciami w Archiwum.

Odpowiadać można również ANONIMOWO ! - Trzeba tylko dodać kod z obrazka. Anonimowe tworzenie nowych wątków niemożliwe. Dział jest moderowany - posty pojawią się po akceptacji moderatorów.

Re: Marcin Niewalda

Postprzez Marcin » 19.03.2010

Pani Jadwigo
Są możliwości żeby dotrzeć do dokumentów adopcyjnych. Nie zawsze się to udaje. Czasem trzeba lat poszukiwań. Czasem się to nie udaje mimo wysiłku i dużych kosztów. Ale może warto spróbować?
Pozdrawiam
"Ateista - to ktoś wierzący w brak wiary, i twierdzący że wierzenie jest bez sensu"
Marcin
Administrator
Administrator
Medale: 1
Pomoc techniczna (1)
Imię i nazwisko: Marcin Niewalda

Postprzez Dawid » 26.04.2010

Witam, jestem pierwszy raz na tej stronie ale znalazlem tu bardzo interesujące mnie zdjęcie z Załowocza i chciałbym się strasznie dowiedzieć czy to jest to Załowocze które mnie interesuje. Otóż piszę artykuł o opuszczonych wsiach Polesia Lubelskiego i jedna z tych wsi - a dokładnie folwarkiem jest Załowocze w Lasach Sobiborskich k. Włodawy. Czy wiesz może czy zdjęcie które przesłałeś na stronę, zatytułowane "Załowocze - na wolnym powietrzu" to jest właśnie Załowocze k. Włodawy. Ten Folwark jest był nad jeziorem i w tle na tym zdjęciu być może widać właśnie jezioro. Byłbym wdzięczny za wszelkie informacje na ten temat na maila: adres email'owy usunięty przez moderatora zgodnie z zasadami Herbarza
Dawid

Postprzez Marcin » 27.04.2010

Trzeba się spytać "Ludwika" viewtopic.php?f=67&t=1803
"Ateista - to ktoś wierzący w brak wiary, i twierdzący że wierzenie jest bez sensu"
Marcin
Administrator
Administrator
Pomoc techniczna (1)

Postprzez thierry sleszynski » 19.05.2010

I have question about photo of a gravestone in cemetary in Sereje which you posted.

Could you please email me to email address erased in power of Herbarz's regulations, so that I can correspond with you.

Thank you
Thierry Sleszynski
thierry sleszynski

Postprzez Marcin » 20.05.2010

you can use PW button (Private Message) to correspond we anyone in our service
Marcin
Administrator
Administrator
Pomoc techniczna (1)

Postprzez Gość » 27.07.2010

Witam serdecznie,

Interesuje sie genealogia Poli Negri. Dziekuje Panu za stworzenie tego dzialu. Mam pytanie odnosnie zdjecia na ktorym jest Pani Eleonora Chalupec. Czy moglby Pan napisac ktora z Pan na zdjeciu to Pani Eleonora? Oraz, czy istnieje jakies zdjecie Pana Jerzego Chalupec?

Pozdrawiam serdecznie
Gość

Postprzez tatianna » 29.07.2010

witam Marcin, szukam historii i drewa genealogiczego rodzini Szymanski,Wladislaw Ludvig Iogann Szymanski,szlachta,uczestnik powstania 1863-1864
tatianna

Postprzez Marcin » 03.10.2010

Co do Eleonory Chalupec to niestety mogę tylko zgadywać gdyż nic na zdjęciu nie jest napisane.

Co do poszukiwań proszę umieszcza takie pytania w dziale "szukam...." lub na maila redakcji - jeśli to dalej Panią interesuje.
Marcin
Administrator
Administrator
Pomoc techniczna (1)

Postprzez basia.fabjanska » 21.11.2010

Elżunia, Leon i Janina z Kurkowskich Mularczykowie i fortografia grobu - to przypadek czy powiazania rodzinne? Opracowywuje historie rodu Tarnogorskich i Kurkowskich, od czasu do czasu odkrywam nieznane postaci, fakty itd - wiec stad to zainteresowanPozdrawiam serdecznie z Australii Barbara
basia.fabjanska
Veni vidi i znikli
Veni vidi i znikli

Re: Marcin Niewalda - Genealogia w okiem.pl

Postprzez Mglinkow » 05.02.2011

Panie Marcinie,

Bardzo glebokie i piekne sa Pana slowa na poczatku tego postu.

Moja zona jest z domu Kowalewska i zauwazylismy ze Pan tez wkleil kilka fotografi z cmentarza (y) rodziny Kowalewskich. Czy Pan cos wiecen moze na ten temat opisac? Mojej zony rodzina byla z Wloclawka (w latach 1850-1870) i czesciowo z Iwanowic.. Jesli Pan jest zainteresowany wymiana wiadomosci to prosze o kontakt: [email protected]

Dziekuje i pozdrawiam.
Mglinkow

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Redaktorzy - who is who