3658. Sowiński Konstanty,Barszcz,Fabiniak

Dział właściwy i jedyny do umieszczania postów typu "Szukam tego i tego". Wpisz tutaj swoje poszukiwania - ale koniecznie zaznacz że obserwujesz wątek (powiadomienie o odpowiedzi) - otrzymasz maila jeśli ktoś odpisze.
Prośby:
* Logowanie Aby dodać ogłoszenie musisz być zalogowany. Zarejestruj się
* No mail Prosimy nie umieszczać adresów mailowych (adresy mailowe będą KASOWANE) - po pierwsze to generuje spam, a po drugie informacje mogą się przydać też innym. W zamian proszę zaznaczyć "Powiadom mnie jeśli ktoś odpowie" - pod postem w edycji.
* Kolejne możliwości Gdy już napiszesz ogłoszenie sprawdź z czego jeszcze możesz skorzystać.
* UWAGA !!! - Ogłoszenia osób nieaktywnych na forum mają trwałość najwyżej kilka miesięcy. Skorzystaj z innych możliwości a ogłoszenie będzie działać.

Sowiński Konstanty,Barszcz,Fabiniak

Postprzez ewa » 01.08.2009

Poszukuje informacji na temat Konstantego Sowińskiego męża Zofi Sowińskiej zd.KOSZELAK,byli rodzicami: mojego dziadka Józefa oraz Heleny,Waldka,Sylwestra,Celiny,Zygmunta. Prosze o jakikolwiekkontakt osoby które mogą coś wiedzieć.
z góry dziękuje :buzi :)
Ostatnio edytowano 04.12.2013 przez wanka, łącznie edytowano 3 razy
Powód: skasowano adres mailowy (zgodnie z regulaminem DHRP)
ewa
Zainteresowany
Zainteresowany

Re: Konstanty Sowiński

Postprzez ewa » 04.08.2009

:D
Udało mi się odnaleźć dwie metryki urodzenia swojego dziadka.Jedną z Pont-a-Mousson wystawionom na dzień14 marca 1925 roku a drugą 17 marca 1926 roku w Pawłowicach.Może ktoś więcej z Sowińskich wie coś na temat rodziny mojego dziadka.Będe wdzięczna za każdą informacje
ewa
Zainteresowany
Zainteresowany

Re: Konstanty Sowiński,Barszcz,Fabiniak

Postprzez ewa » 04.08.2009

Znalazłam również miejsce urodzenia swojej babci Janiny Sowińskiej zd.Barszcz,jest to miejscowość Dzięglewo.Babcia miała 6-oro rodzeństwa:Barbare,Terese,Irene,Jadwiga,Wiesława i Edward
ewa
Zainteresowany
Zainteresowany

Odp: Konstanty Sowiński,Barszcz,Fabiniak

Postprzez Genealogia Polakow » 24.09.2012

Powstała u nas strona Sowińskich - proszę o wszelkie uzupełnienia i potraktowanie jej jako rodzinnej.
Genealogia Polakow
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 1
Uzyskanie dokumentów (1)
Imię i nazwisko: Biuro Poszukiwan GP

Powrót do SZUKAM NAZWISKA (Szukam informacji o rodzinie xxx...)