Witam serdecznie, z racji (chyba) podeszłego wieku zainteresowałem się moimi korzeniami i genealogią mojej rodziny, niestety - z racji tegoż wieku nie jestem w stanie odtworzyć mojego drzewa, krewni po prostu nie żyją. Moja rodzina pochodzi z Małopolski, Radocza i Roczyny. Chciałbym dowiedzieć się czegokolwiek więcej o naszej rodzinie, ale nie bardzo wiem, jak się do tego zabrać. Przez przypadek w zasadzie (przeszukiwanie internetu) trafiłem na to forum, pozwalam sobie tu zaistnieć - być może uda mi się czegoś więcej o nas tutaj dowiedzieć, a jeśli nawet nie - to z chęcią poczytam o Waszych poszukiwaniach, co zresztą niniejszym od wczoraj czynię.