4423. Lwów- szkoła im.Marii Magdaleny.

Listy zawierające wiele nazwisk, odnoszące się do wydarzeń, pozycji, funkcji, wojsk itp.
UWAGA: Listy osób pochowanych na cmentarzu, albo listy mieszkańców umieszczać w dziale Miejsca. W tym dziale tylko listy osób, niezwiązane z konkretnym miejscem.

Lwów- szkoła im.Marii Magdaleny.

Postprzez Iwona » 04.10.2009

Szkoła im.św.Marii Magdaleny , znajdująca się obecnie na ul.Leona
Sapiehy nr 11 ma wieloletnie tradycje. Powstała w 1816r. jako szkoła
trywialna mieszcząca sie w klasztorze podominikańskim. W czasie prawie
100 lat kilkakrotnie zmieniała lokalizację. Podczas wojny polsko -
ukraińskiej na terenie szkoły mieściła sie placówka obrońców Lwowa,
którą dowodził kapitan Adam Świerzewski. W okresie międzywojennym na
fasadzie szkoły znajdował się Krzyż Obrony Lwowa...
Iwona
Kreator Forum
Kreator Forum
Lokalizacja: Łódź
Medale: 2
Nazwiska, książki (1) Twórca indeksów (1)
Imię i nazwisko: Iwona Laptaszynska

Re: Lwów- szkoła im.Marii Magdaleny.

Postprzez Iwona » 04.10.2009

Wykaz kierownictwa, nauczycieli i absolwentów Szkoły im.Marii Magdaleny- lata 1816/1957.

Nazwiska A/H

Nazwisko, Imię, Nazwa Szkoły, Funkcja, Czas pracy/absolutorium, Uwagi
Adam, Ludmiła, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Adamiec, Cylia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1953,
Adamowicz, Leon, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Albertowicz, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1952,
Aleksandrowicz, Kazimiera, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-matem., 1956/1957 Polska,
Anczakowska, Stefania, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1955,
Andruszko, Janina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1954,
Antonow, Kazimierz, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1949,
Ardanówna, Maria, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Armatowa-Drabikowa, Maria, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Arnoldowa, Franciszka, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, 1879-1917,
Aulich, Wanda, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. C,
Bachowska, Felicja, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Baczyńska, Maria, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Baczyńska, Henryka, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Baczyńska, Henryka, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-klasy początkowe, 1955/1958 emerytura,
Balicki, Piotr, Trywialna Szkoła im.św.M.M (mieszana)., kierownik, 1817-1834,
Bałłabanowa z Lisiewiczów, Maria, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Baran, Lidia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1948,
Baranowa, Natalia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j.rosyjski, 1949/1953,
Baranowska, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Baranowska, Urszula, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Barańska, X, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, X / X,
Bardowa, X, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Barkowska, X, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, X / X,
Bartkiewicz, Barbara, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-klasy początkowe, 1946/1955 zmarła,
Batóg, Stanisława, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1951,
Bednarska, Elżbieta, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1952,
Bende, Henryk, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-gimnastyka, 1940/ X,
Benen, Zbigniew, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1957,
berezowska, Jadwiga, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Bezuszko, Małgorzata, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1948,
Bezuszko, Kazimiera, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1951,
Białokryły, Władysław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1957,
Biegańska, Zofia, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Biegańska, Zofia, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, od1899,
Biegańska, Zofia, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Biegańska, Zofia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Bielecka, Eugenia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1948,
Bielicka, Ewa, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1956,
Biłogan, Alicja, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Biłowus, Bolesław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1954,
Biłowus, Elżbieta, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1956,
Biły, Janina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Biłyk, Helena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1955,
Blahutówna, Maria, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Blaicke, Jan, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Blaut-Koniuszewska, Wanda, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Blicharska, Anna, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Blicharski, Tadeusz, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), prezes komitetu rodzicielskiego, 1944-1947,
Blus, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1949,
Blusowa, Stanisława, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j. polski, 1946/1957 Polska,
Błotnicka, Zofia, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Bnelik, Anna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j. rosyjski, 1941/1950,
Bober, Władysław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-kólko dramatyczne,fiz,kr., 1950/1956 Polska,
Bober , Irena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1953,
bochenek, Lesław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1947,
Bochenek, Lesław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1949,
Bochenek, Zofia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1952,
Bochnik, Maria, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Bocian, Henryka, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1948,
Boczuła, Anna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1954,
Boim, Leil, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j.rosyjski, 1940/ X,
Bojko, Janina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Borecka, Janina, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Borecka, Kazimiera, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Borecka, Kazimiera, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Borecka, Janina, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Bortli, Irena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. C,
Boziewicz, Antonina, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Brajtbart, Mojżesz, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j.ukr.historia, 1940 / X,
Brodzisz, Ewa, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Bronerman, Pola, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-- j. rosyjski, 1940/ X,
Broniewski, Piotr, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Brzyski, Marian, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1953,
Budzanowski, Włodzimierz, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-chemia, 1940/ X,
Bukaczewska, Julia, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Bulaczek, Anna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Bunelik, Aleksander, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), dyrektor, lata czrterdzieste XX w,
Bunelik, Anna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, X / X,
Bunelik, Aleksander, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel- j. rosyjski, 1940 / X,
Burdowa, Janina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, 1945/1959 Polska,
Bury, Władysław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1950,
Butler, Barbara, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Byszewska, Elżbieta, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Chaskel, Misat, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, katecheta wyzn.mojżeszowego, wiek XIX / XX,
Chmurzyńska, Jadwiga, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Chodaczek , Władysław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), doktor-nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Chruściel, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1954,
Chrzanowska, Irena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1956,
Chrząstowska, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-kl.początkowe, 1944/1952,
Chwałek, Leokadia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1952,
Cichiewicz, Stanisław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1953,
Cichocka, Aldona, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. C,
Cierpiałówna, Maria, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Ciszewska, Janina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1957,
Cwinarska, Jadwiga, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-geogr, j. polski, X / X,
Czajkowska, Stefania, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1948,
Czarlińska, Bożena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1951,
Czemczyńska, Maria, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Czemeryńska, Maria, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Czerniachowska, Tamara, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-gimnastyka, 1953/1954,
Czerniawska, Leonarda, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1954,
Czyż , Danuta, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1954,
Dąbkowska, Anna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-chemia, 1946/1963 emrytura,
Dąbrowski, X, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), prezes komitetu rodzicielskiego, 1947-1948,
Dąbrowski, Zenon, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1948,
Dąbrowski, Kazimierz, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1951,
de Zgałat Łozińska, Fryderyka, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Dejnis, Nina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j.rosyjski, lata wojny/powojenne,
Derdacka, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. C,
Dinowska, Bogdana, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j.francuski, 1957/1962,
Dmoniak, Lidia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Dobrowolska, Kazimiera, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Dobrzyniecka, Janina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-mat,niem.franc., X/1946 Polska,
Dolna, Danuta, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1949,
Dolnicka, Alicja, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1949,
Draganowska, Wilma, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-kreślenia, 1944/1955 Polska,
Drelikowa, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-klasy poczatkowe, X / X,
Droń, Kazimierz, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1953,
Dudek, Anna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Dunikowska, Zofia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Duszenko, Aniela, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. C,
Dutkiewicz, Waleria, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Dutkiewicz, Mieczysław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1956,
Dyduszyńska, Kazimiera, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, od1899,
Dziana, Elza, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1956,
Dziedzic, Bolesław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1954,
Dzióbkiewicz, Anna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. C,
Eberle, Anna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-biologia, 1946/1960 emeryt.,
Epler, Halina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. C,
Fabian, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-klasy początkowe, 1940/ X,
Falkiewicz, Kazimierz, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1950,
Falkowska, Zofia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Falkowska, Józefa, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1956,
Fąfarówna, Antonina, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Fedeczko, Irena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Fedorcio, Zbigniew, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1957,
Fent, Bronisław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Fiałkowska, Helena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-fizyka, 1950/1952,
Fiedosiejewna, Tatiana, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel- j. rosyjski, X / X,
Fitio, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1955,
Folcik, Michalina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j.ukraiński,klasy początkowe, 1944/1958 Polska,
Franiszyn, Amalia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1948,
Franz, Adela, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Friedel, Barbara, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Fritzówna, Emilia, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, 1881,
Frydel, Marcin, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Fugliński, Juliusz, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1951,
Gadomska, Izabella, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j.polski, śpiew, X /1958 emerytura,
Gajerska, Zofia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Gajewska, Helena, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Gajewska, Helena, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Gałecka, Halina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1955,
Gamota, Aleksander, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Garlińska, Łucja, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1951,
Garlińska, Jadwiga, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1957,
Garliński, Tadeusz, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), prezes komitetu rodzicielskiego, 1948-1964,
Gągola, Eugenia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Geissler, Irena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Ginda, Stefania, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-klasy początkowe, 1944/1952 emerytura,
Glancmann, Zofia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. C,
Głębocka, Krystyna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1951,
Gobus, Stanisława, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-klasy początkowe, X / X,
Gołębiowski, Władysław, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Gołubiec, Irena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1949,
Górek, Irena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1947,
Górka, Danuta, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. C,
Górkiewicz, Piotr, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, kierownik, 1874-1879,
Greczyk, Stanisław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-chemia, X / X,
Grejerowa, X, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, X / X,
Grencer, Zdzisława, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1950,
Grinfeld, Fani, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-matem., 1940/ X,
Gromek, Helena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Grotowska, Janina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel- x, X/1946 Polska,
Gródecka, Zdzisława, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Grześko, Ignacy, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1950,
Gulka, Romana, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1948,
Gumanowicz, Gertruda, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1953,
Guslowiczówna, Aleksandra, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Gwożdzińska, Janina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Hajekowa, Ewelina, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Halannbrenner, Michał, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Halej, Dina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-gimnstyka, 1952/1954,
Haliczanowski, Piotr, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1957,
Halska, Wanda, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Hanakowski, Jerzy, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1953,
Hanczarek, Wanda, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Haniewska, Zofia, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Harabacz, Aleksander, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Hassny, Władysław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Haupt, Stanisława, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Hejnar, Danuta, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. C,
Heller, Wanda, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1954,
Heppe, Janina, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Hirschberg, Stanisława, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Hnida, jozef, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1947,
Hołdrycz, Irena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1948,
Horning, Danuta, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. C,
Hortyńska, Anna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1954,
Hortyński, Witold, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1947,
Hryczaniwski, Jakow, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j.rosyjski, 1952/ X,
Hubert, Helena, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Hubisz, Krystyna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1948,
Huczewski, Mariusz, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Hudyma, X, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j.ukraiński, 1947/ X,
Hulacka, Jadwiga, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Hulle, X, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Huńka, Brunon, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1956,
Hupert, Helena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, 1948/1959,
Husak, aleksander, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1951,
Husak, Marian, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1952,
Husakowska, Eugenia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-klasy poczatkowe, 1952/1957,
Hutkówna, M., Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Hyk, Helena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,



źródło: Publikacja " Jubileusz szkoły 1816-1996".Autorzy: Ryszard
Czekajowski oraz Teresa Kulikowicz- Dutkiewicz.
Iwona
Kreator Forum
Kreator Forum
Lokalizacja: Łódź
Medale: 2
Nazwiska, książki (1) Twórca indeksów (1)
Imię i nazwisko: Iwona Laptaszynska

Re: Lwów- szkoła im.Marii Magdaleny.

Postprzez Iwona » 04.10.2009

Wykaz kierownictwa, nauczycieli i absolwentów Szkoły im.Marii Magdaleny- lata 1816/1957.

Nazwiska I / K.

Ignarowicz, Paweł, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1948,
Ignatowicz, Władysław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Ilków, Krystyna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1952,
Ilnicka, Irena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), zastępca dyrektora, 1956-1959,
Ilnicka, Irena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j.ukraiński, 1952/1959,
Ilnicki, Mikołaj, Trywialna Szkoła im.św.M.M (mieszana)., kierownik, 1834-1845,
Issel, Marian, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1956,
Issel, Adam, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1957,
Iwaniów, zofia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1951,
Iwaniów, Bronisław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1953,
Iwasieczko, Bolesław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1948,
Iwasieczko, Adam, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1954,
Jabłonowska, Helena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j.rosyjski, 1950/1951,
Jabłońska , Julianna, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Jach, Zbigniew, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1957,
Jacykówna, Leontyna, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Jacyszyn, Teresa, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1948,
Jagodziński, Artur, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1957,
Jagustyn, Zbigniew, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1957,
Jakow, Jerzy, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1957,
Jakubowski, Marian, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1947,
Jamróz, Jadwiga, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1948,
Jamróz, Stanisław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1948,
Janelli, Waleria, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Janicka, Julia, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Janiszowska, Michalina, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Janowska, Zofia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. C,
Jarema, Zofia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1947,
Jaremczuk, Lidia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1955,
Jaremko, Karol, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Jaremko, czesława, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1948,
Jarmiłko, Zbigniew, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1950,
Jarmiłko, Krystyna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1955,
Jarosiewicz, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-geografia, 1956/1960,
Jasiewicz, Władysław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-geografia, astronomia, 1940/1946 Polska,
Jaworska, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-polska literatura, 1946/1957 zmarła,
Jaworska, Zofia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Jaworska, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), wychowawca klasy- matrura, 1947,
Jaworski, Marian, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Jerja, Janina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Jędrzejewska, Stefania, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Jędrzejewska, Stefania, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, 1917-1934,
Jędrzejowska, Stefania, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, X / X,
Jocz, Paweł, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel- j. angielski, X / 1945 Polska,
Jures, Emilia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Jurkowska, Bronisława, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Jurkowska, Bronisława, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Jurkowska, Bronisława, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j.niem, j. fran., 1920/1959 Polska,
Juryczyńska, Staefania, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1947,
Kabariwski, Piotr, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j.ukraiński, 1947/ X,
Kaczorowski, Stanisław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-matem., X/1946 Polska,
Kaczorowski, Stanisław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel- matem., X / X,
Kadlec, Romana, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. C,
Kafara, Wanda, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
kaliczyńska, Emilia, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Kalinek, Olga, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1951,
Kanajew, Anatolij, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j.rosyjski, 1951/1961,
Kanajew, Anatol, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), wychowawca kl.mat., 1957,
Kanak, Romana, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1951,
Kaniuk, Zofia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel- matem,kreslenia, 1957.1964,
Kapaczyński, Kazimierz, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1948,
Karczewska, Antonina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. C,
Karłowicz, Jerzy, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1950,
Karnocha, Leonia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Karpiak, Józef, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1947,
Karpiak, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1950,
Karpińska, Stanisława, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j.ros, j.ukr., X/1946 Polska,
Kasprzak, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Kawecka, X, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., kierownik, X,
Kawska, Marcela, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Kerod, Henryka, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1953,
Kędzierzawski, Teofil, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Kibalczycz, Mychajło, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j.ukraiński, 1950/1959,
Kiernicka, Helena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1951,
Kislengerówna, Helena, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Kleindienst, Michał, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Klimczak, Irena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1950,
Klimczyk, Krystyna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Klimko, Krystyna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. C,
Klof, Gizela, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Klugerówna, Petronela, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Kłak, Genowefa, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1949,
Kłódka, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1952,
Knyblowa, Antonina, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Kobylańska, Teofila, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Kociuba, Janusz, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1957,
Kokowski, Franciszek, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1949,
Komarnicka, Maria, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Komarzyńska, Romana, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1954,
Konar, Danuta, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1952,
Koniuszewska z Blahutów, Wanda, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Konopka, Zdzisława, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Kopp, Rudolf, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, kierownik, 1940,
Kopp, Rudolf, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., kierownik, X,
Kopp, Rudolf, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), dyrektor, 1940,
Korcio, Danuta, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. C,
Korczakowska, Wanda, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1955,
Korzybska, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-matem., X/X,
Korzybska, I., Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j.franc., X / X,
Kosendiak, Jadwiga, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Kosowska, Tatiana, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-gimnastyka, 1949/1952,
Kossowska, Kazimiera, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel- j.polski,muzyka, 1940/1946 Polska,
Kotowicz, Olga, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-klasy poczatkowe, 1940/ X,
Kotuska, Michalina, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Kowalczyk, Adela, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Kowalska, Janina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Kowalska, Teresa, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1951,
Kowalska, Teresa, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1952,
Kozar, Irena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Koziara, Teofil, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Kozicka, Zofia, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Kozietulski, Czesłwa, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Kozińska, Eugenia, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Kral, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Krasucki, Władysław, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Krawiecki, Juliusz, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1951,
Kreter, Janina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1952,
Kretowa, Klaudia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel- j.rosyjski, X / 1944,
Krokowska, Józefa, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Krompholz , Matylda, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Kruszelnicka, X, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Kruszyńska, Agnieszka, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., kierownik, 1878,
Kruszyńska, Anna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1953,
Krysy, Krystyna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Krzyżanowska, Helena, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
ks Łoboda, Piotr, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., katecheta wyznanie greko-katolickie, wiek XIX / XX,
ks. Duszeńko, Antoni, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., katecheta wyzwanie rzymsko-katolickie, wiek XIX / XX,
ks. Hausmann, Jan, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., katecheta wyzwanie rzymsko-katolickie, wiek XIX / XX,
ks. Kaliniec, Michał, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., katecheta wyznanie greko-katolickie, wiek XIX / XX,
ks. Kłos , Józef, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., katecheta wyzwanie rzymsko-katolickie, wiek XIX / XX,
ks. Łuczycki, Zdzisław, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., katecheta wyzwanie rzymsko-katolickie, wiek XIX / XX,
ks.Albus, Erzam, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, katecheta wyznania greko-katolickiego, wiek XIX / XX,
ks.Albus, Ludwik, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., katecheta wyzwanie rzymsko-katolickie, wiek XIX / XX,
ks.Baczyński, Jan, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, katecheta wyznania greko-katolickiego, wiek XIX / XX,
ks.Baczyński, Jan, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., katecheta wyznanie greko-katolickie, wiek XIX / XX,
ks.Barć, Antoni, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., katecheta wyzwanie rzymsko-katolickie, wiek XIX / XX,
ks.Czubraj, Karol, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, katecheta wyznania greko-katolickiego, wiek XIX / XX,
ks.Dębiński, Stefan, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, katecheta wyzn.rzymsko-katolickiego, wiek XIX / XX,
ks.Diłaj , Aleksy, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, katecheta wyznania greko-katolickiego, wiek XIX / XX,
ks.Diłaj , Aleksy, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., katecheta wyznanie greko-katolickie, wiek XIX / XX,
ks.Doliński, Izydor, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., katecheta wyznanie greko-katolickie, wiek XIX / XX,
ks.dr Lembartowicz, Teofil, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., katecheta wyznanie greko-katolickie, wiek XIX / XX,
ks.Filipowski, Jan, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., katecheta wyznanie greko-katolickie, wiek XIX / XX,
ks.Gurguła, Włodzimierz, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, katecheta wyznania greko-katolickiego, wiek XIX / XX,
ks.Gustkowicz, Jan, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., katecheta wyzwanie rzymsko-katolickie, wiek XIX / XX,
ks.Ischerff, Zygmunt, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, katecheta wyzn.rzymsko-katolickiego, wiek XIX / XX,
ks.Ischerff, Leon, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, katecheta wyzn.rzymsko-katolickiego, wiek XIX / XX,
ks.kan. Dziedzielewicz, Józef, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., katecheta wyzwanie rzymsko-katolickie, wiek XIX / XX,
ks.kan.Serwacki, Marcin, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., katecheta wyzwanie rzymsko-katolickie, wiek XIX / XX,
ks.Kłos, Józef, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, katecheta wyzn.rzymsko-katolickiego, wiek XIX / XX,
ks.Knopiński , Julian Adam, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., katecheta wyzwanie rzymsko-katolickie, wiek XIX / XX,
ks.Konkiewicz, Wincenty, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, katecheta wyznania greko-katolickiego, wiek XIX / XX,
ks.Korzeniowski, Stanisław, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, katecheta wyznania greko-katolickiego, wiek XIX / XX,
ks.Kustynowicz , Justyn, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., katecheta wyznanie greko-katolickie, wiek XIX / XX,
ks.Łopatyński, Damian, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., katecheta wyznanie greko-katolickie, wiek XIX / XX,
ks.Medwedzki, Sozont, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., katecheta wyznanie greko-katolickie, wiek XIX / XX,
ks.Mudryk, Aleksander, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., katecheta wyznanie greko-katolickie, wiek XIX / XX,
ks.Odelgiewicz, Zygmunt, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., katecheta wyzwanie rzymsko-katolickie, wiek XIX / XX,
ks.Okulicki, Wawrzyniec, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., katecheta wyzwanie rzymsko-katolickie, wiek XIX / XX,
ks.Pasiut, Jan, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, katecheta wyzn.rzymsko-katolickiego, wiek XIX / XX,
ks.Pietruszewicz, Włodzimierz, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., katecheta wyznanie greko-katolickie, wiek XIX / XX,
ks.Poznański, Antoni, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, katecheta wyzn.rzymsko-katolickiego, wiek XIX / XX,
ks.Prześlakiewicz, Jan, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, katecheta wyzn.rzymsko-katolickiego, wiek XIX / XX,
ks.Reis, Samuel, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., katecheta wyzwanie rzymsko-katolickie, wiek XIX / XX,
ks.Rodecki, Michał, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, katecheta wyzn.rzymsko-katolickiego, wiek XIX / XX,
ks.Romanowski, Teodor, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, katecheta wyzn.rzymsko-katolickiego, wiek XIX / XX,
ks.Rybicki, X, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, katecheta wyzn.rzymsko-katolickiego, wiek XIX / XX,
ks.Stopczyński, Jan, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., katecheta wyzwanie rzymsko-katolickie, wiek XIX / XX,
ks.Swisterski, Andrzej, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, katecheta wyznania greko-katolickiego, wiek XIX / XX,
ks.Sylwester, Józef, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, katecheta wyzn.rzymsko-katolickiego, wiek XIX / XX,
ks.Sylwester, Józef, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., katecheta wyzwanie rzymsko-katolickie, wiek XIX / XX,
ks.Szczepaniuk, Mikołaj, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., katecheta wyznanie greko-katolickie, wiek XIX / XX,
ks.Temnicki, Aleksander, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., katecheta wyznanie greko-katolickie, wiek XIX / XX,
ks.Urbanowicz, Antoni, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, katecheta wyzn.rzymsko-katolickiego, wiek XIX / XX,
ks.Watyneć, X, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., katecheta wyznanie greko-katolickie, wiek XIX / XX,
ks.Wiliński, Karol, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, katecheta wyzn.rzymsko-katolickiego, wiek XIX / XX,
ks.Winnicki, X, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, katecheta wyzn.rzymsko-katolickiego, wiek XIX / XX,
ks.Wojnorowski, Tytus, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., katecheta wyznanie greko-katolickie, wiek XIX / XX,
ks.Wondrzeyc, Franciszek, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., katecheta wyzwanie rzymsko-katolickie, wiek XIX / XX,
ks.Zakrzewski, Tomasz, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., katecheta wyzwanie rzymsko-katolickie, wiek XIX / XX,
Kubik, Gustaw, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Kuchar, Barbara, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Kuchar, Tadeusz, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1949,
Kuchnowa, Stefania, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Kuchta, Iwan, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j.ukraiński, 1940/1945 Polska,
Kuczera, Józefa, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1954,
Kuczerawa, Zofia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1954,
Kuczkowski, Leopold, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1955,
Kuczowa, Stanisława, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Kukła, Helena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. C,
Kula, Dominik, Trywialna Szkoła im.św.M.M (mieszana)., kierownik, 1869-1874,
Kuliczkowska, Eleonora, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Kulik, Helena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1949,
Kulik, Waleria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1955,
Kumel, Janina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. C,
Kupeczyńska, Ewa, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1954,
Kutny, Jerzy, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1947,
Kuznar, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1954,
Kuzyk, Tadeusz, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1948,
Kwasikowa, Maria, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Kwiatkowska, Helena, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Kwiatkowski, Zygmunt, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-biologia, 1946/1955 zmarł,




źródło: Publikacja " Jubileusz szkoły 1816-1996".Autorzy: Ryszard
Czekajowski oraz Teresa Kulikowicz- Dutkiewicz.
Iwona
Kreator Forum
Kreator Forum
Lokalizacja: Łódź
Medale: 2
Nazwiska, książki (1) Twórca indeksów (1)
Imię i nazwisko: Iwona Laptaszynska

Re: Lwów- szkoła im.Marii Magdaleny.

Postprzez Iwona » 04.10.2009

Wykaz kierownictwa, nauczycieli i absolwentów Szkoły im.Marii Magdaleny- lata 1816/1957.

Nazwiska L/P.



Lachowicz, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j.polski, X/1946 Polska,
Lachowicz, Urszula, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1951,
Lachowska, Zofia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-klasy poczatkowe, X / 1946 Polska,
Langer, Kamila, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Langier, Wanda, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Langner, Jadwiga, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
laskowska, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Laskowski, Franciszek, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j.polski, 1940/ X,
Lebedyński, Anatol, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1956,
Leixnerówna, Wilhelmina, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Lenartowicz, Bogusław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1956,
Lewakowska, Maria, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Lewakowska, Maria, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Lewicka, Maria, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Lewicka, Marta, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1950,
ligęza, Stanisław, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, kierownik, 1933-1934,
Ligęza, Stanisław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Link-Witosławska, Elżbieta, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Lisecka, Halina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1951,
Lisiewiczówna, Maria, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Lisowska, X, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, X / !946 Polska,
Loglerówna, Zuzanna, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Łącka, Maria, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Łopuszański, Mieczysław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-biologia, 1940/ X,
Łowczyńska, Ewa, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Łozińska, Jadwiga, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Łozińska, Albertyna, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Łozińska, Helena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Łoziński, Ryszard, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1948,
Łozyniak, Michał, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-geografia, 1946/ X,
Łucyszyn, Adam, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1948,
Łuczko, Kazimiera, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Łuczkowska, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1952,
Łutowicz, Albertyna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), zastępca dyrektora, 1950-1956,
Łutowicz, Albert, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-matem., 1950/1956 Polska,
Łysak, Teresa, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1947,
Machalska, Janina, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Mahrowna, Maria, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Majewska, Eugenia, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Makowska, Joanna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Maksymczuk, Taira, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1947,
Makuszka, Zofia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j.polski, X/1945 Polska,
Malarska, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. C,
Malawska, Olga, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Maldziński, Stanisław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1952,
Malińska, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. C,
Małko, Danuta, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1956,
Mandel, Szymon, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., katecheta wyznanie mojżeszowe, od 1891 roku,
Markiewicz, Jakub, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1947,
Markiewicz, Danuta, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1947,
Markiewicz, Stanisława, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1954,
Marlińska, Łucja, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel- j.niem,j. franc., 1940/ X,
Martyn, Józefa, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1955,
Martyniak, Jadwiga, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1954,
Marut, Jan, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1955,
Marycz, Stefania, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, X / X,
Marycz, Stefania, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-matem, fizyka, 1940/ X,
Marynkiewicz, Aleksander, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1955,
Marynowicz, Krystyna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. C,
Masikowska, Maria, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Maślana, Alicja, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1950,
Matlak, Anna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j.francuski, 1957/1958,
Matuszczyk, X, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Matuszewska, Urszula, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1957,
Matwijewicz, Bogusława, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1955,
Mazur, Lidia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1956,
Mazurowicz, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Mądry, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Mejbaum, Wacław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-historia, 1940/1945 Polska,
Melnik, Halina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1957,
Mende, Romana, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1947,
Mende, Romana, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1949,
Michalewska, Walentyna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1951,
Michalewski, Igor, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1952,
Mielnik, Siemion, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-gimnastyka, 1954/1959,
Miga, Zbigniew, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1951,
Milewska, Barbara, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Miller-Iwanowa, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j.polski, 1957/ X,
Minerowicz, Janina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1955,
Misat, Chaslek, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., katecheta wyznanie mojżeszowe, od 1891 roku,
Miśków, Krystyna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1948,
Miśniakiewicz, Maria, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Morawska, Antonina, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Moser, Teresa, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1947,
Motyl, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Mozer, Henryka, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1948,
Mróz , Jadwiga, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Mukaczyńska, Petronela, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Mullerówna, Ignaca, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Murawska, Józefa, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Murniak, Paulina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Mytarczuk, X, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, X / X,
Nagel, Apolonia, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Nakoneczna, Józefa, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, 1894,
Nalewana, Romana, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1951,
Nalewany, Jerzy, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1947,
Nandzyńska, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Nester, Tadeusz, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1957,
Niechayówna, Danuta, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Niementowska, Olga, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Niementowska, Olga, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-fizyka,j. niem, j. franc., 1917/1957 emeryt,
Nitka, Lesław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1954,
Nosowska, X, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, X/X,
Nowak, Maria, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Nowak, Danuta, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1955,
Nowakówna, Józefa, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Nowicki, Wilhelm, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Nowicki, Eugeniusz, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1954,
Nuckowska, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1956,
Nuckowski, Edward, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1956,
Obozowska, Raisa, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-biologia, 1955/1956,
Ogonowski, Stanisław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1950,
Oleszczuk, Janina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-prace ręczne, 1950/1962,
Opałek, Mieczysław, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, kierownik, 1934-1940,
Orellowa, Celestyna, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Ozimkowa, Maria, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Pach, Józefa, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., kierownik, 1871,
Pach, Józefa, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Pachorek, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j.polski, 1946/1951-areszt.,
Paczkowska, Czesława, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-klasy początkowe, X / X,
Paczkowska, Krystyna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1955,
Pakosz, Mieczysław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1951,
Pałka, Teresa, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1957,
Pammer, Emilia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j. polski, X/1946 Polska,
Panas, Alicja, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Papeć, Helena, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Papee, Maria, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, 1893,
Papierzański, Hugo, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1954,
Parczyńska, Stefania, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. C,
Pasiecznik, Krystyna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Pasiecznik, Krystyna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Pasławska, Irena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-fizyka, 1946,
Paszkiewiczowa, X, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Paszkiewiczowa, Irena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Paszkowska, Lidia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-- j.ros., X/!946 Polska,
Piaticyna, Halina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j.rosyjski, lata wojny/powojenne,
Piątkiewicz, Anna, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Pieczątka, Krystyna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Pienkoś, Zbigniew, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1950,
Pieńkoś, Alicja, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1955,
Pierzycka, Zofia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1954,
Pilawska, Wiesława, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1950,
Piotrowska, Maria, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Piórkiewicz, Stanisława, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Piwernetzówna, Janina, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Pizio, Ryszard, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1956,
Plichta, Alina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1947,
Plichta, Tadeusz, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1947,
Plichta, Kazimierz, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1953,
Płocka, Stanisława, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-matem, gimnast., 1944/1960 emeryt,
Płocka, Helena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), biblioteka, x /1951 emerytura,
Płonka, Ewa, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1948,
Płonka, Ewa, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1949,
Płoszaj , Helena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-historia, 1946/1956 Polska,
Płoszaj , Helena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), wychowawca kl.mat., 1949,
Poczynek, Jerzy, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1955,
Podgórnik, Anna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. C,
Podgórska, X, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Podgórska, Stanisława, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Podgórska-Wasilkowska, Apolonia, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Podolka, Augusta, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Podwalna, Józefa, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. C,
Podwińska, Zofia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Podwińska, Kamila, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Pokorny, Stefania, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-chemia,fizyka, X/1946 Polska,
Pola, Gerard, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j.polski, j. niem, 1940/ X,
Polańska, Helena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. C,
Poliszczuk, Czesława, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1957,
Pona, Adam, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1954,
Popowicz, Antoni, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Popowiczówna, Jadwiga, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Popowiczówna, Antonina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Porawska, Antonina, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Porchawka, Włodzimierz, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), dyrektor, 1950-1956,
Porchawka, Włodzimierz, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j.polski,j.niem., 1947/1956 Polska,
Porchawka, Romana, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1956,
Powrożnik, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Prajsner, Mieczysława, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j. polski, X / X,
Prajsner, Stanisława, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, X / X,
Preiperowa, X, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-matem., X / 1946 Polska,
Preisner, Stanisława, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-matem., X / 1946 Polska,
Prociów, Halina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1957,
Procyk, Władysława, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1952,
Prokaska, Józefina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Prychitko, Stanisława, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Ptak, Jerzy, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1948,
Ptaszyńska, X, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Puryńska, Zuzanna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Puszczyńska, Wanda, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Puszkar, Irena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1950,



źródło: Publikacja " Jubileusz szkoły 1816-1996".Autorzy: Ryszard
Czekajowski oraz Teresa Kulikowicz- Dutkiewicz.
Iwona
Kreator Forum
Kreator Forum
Lokalizacja: Łódź
Medale: 2
Nazwiska, książki (1) Twórca indeksów (1)
Imię i nazwisko: Iwona Laptaszynska

Re: Lwów- szkoła im.Marii Magdaleny.

Postprzez Iwona » 04.10.2009

Wykaz kierownictwa, nauczycieli i absolwentów Szkoły im.Marii Magdaleny- lata 1816/1957.

Nazwiska P/Ż.


Raczkiewicz, Stanisław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1948,
Radewiczówna, X, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Radnicki, Zygmunt, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-kreślenia, 1940/ X,
Rafiński, Bronisław, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Raich, Józef, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), dyrektor, 1956-1959,
Rasport, Abraham, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczycie-biologia, 1940/ X,
Redlich, Anna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1947,
Redlówna, Otylia, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Reicher, Joanna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Reicher, Józef, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-historia, X / 1959 Polska,
Reiss, Janusz, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1947,
Reiss, Witold, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1947,
Rettinger, Amalia, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Reutt, Irena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Richter, Janina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Ringler , Henryk, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Rodowicz, Wacław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-geografia, X / 1946 Polska,
Rokitowski, Czesława, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1952,
Rollaner, Janina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Romańska, Helena, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Rostecki, Lucjan, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1955,
Rostkowska, Jadwiga, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1956,
Roszko, Maria, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Rożko, Kazimierz, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1948,
Rózycki, Edward, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1954,
Różycki, Edward, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1956,
Ruda, Alicja, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1953,
Rudzińska, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Rudzińska, Maria, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Ruszel, Stanisław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1948,
Ruszel, Antonina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1948,
Rutkiewicz, X, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-śpiew, X / X,
Rutkiewicz, Bartłomiej, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1954,
Rychlińska, Ewa, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1957,
Rzepecka, Maria, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Sabatowska, Waleria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-fizyka, lata 30-te/1959 Polska,
Sabatowska, Waleria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), wychowawca kl.mat., 1948,
Sachanek, Danuta, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Sadowska, Irena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Sałamach, Romana, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1947,
Schmidtówna, Wanda, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Schreiber, Justyna, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Semenowicz, Irena, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Semenowiczówna, Irena, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, 1879,
Senta, Stefania, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Senyszyn, Danuta, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1957,
Senyszynowa z Wstążkiewiczów, Barbara, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, 1891,
Shleicher, Jerzy, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1948,
Siadlecka, Alfreda, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Sicińska, Wanda, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Siciński, Jan, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, kierownik, 1901-1918,
Siciński, Jan, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Siedlecka, Bronisława, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Sielański, W., Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, kierownik, 1931-1933,
Sielański, W., Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Sieniakiewicz, Apolonia, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Sienkiewicz, Bogusław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-historia, X/1946 Polska,
Sienkiewicz, Zuzanna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1953,
Sikorowicz, Barbara, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1956,
Skoczylas, Edward, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1950,
Skombora, Halina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1955,
Skowron , Antoni, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Skólski, Andrzej, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1956,
Skrybajło, Elżbieta, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1957,
Skubińska, Jadwiga, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1947,
Słowik, Urszula, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1947,
Smaluch, Jadwiga, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1957,
Smereka, Wojciech, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Smereka, Urszula, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-kl.poczatkowe, X/1946 Polska,
Smolak, Stefan, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1957,
Smulikowska, X, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Smulikowski, Julian, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Sobesto, Janina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. C,
Sodoma, Irena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1955,
Solarewicz, Anna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Sołtys, Zygmunt, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j.polski, X / X,
Sołtys, Józefa, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-chemia, X / X,
Sołtysowa, X, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), zastępca dyrektora, lata czrterdzieste XX w,
Sołtysowa , Józefa, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-geogr,bot,,j.franc., X/1946 Polska,
Sońta, Stefania, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Speczyńska, Urszula, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Spiwak, Celina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1952,
Srokówna, Kazimiera, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Srokówna, Janina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-klasy początkowe, lata 30-te/ 1961 emeryt,
Srokówna, Kazimiera, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-klasy początkowe, lata 30-te /lata 60-te emeryt.,
Stachoń, Leon, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, kierownik, X,
Stachoń, Leon, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Stancel, Danuta, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. C,
Stankiewicz, Hedwig, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Stankiewicz, Halina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-klasy początkowe, 1946/ X,
Stankiewiczowa z Haniewskich, Zofia, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Starecka, Halina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1954,
Starktówna, Maria, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Starzecka, Maria, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Starzyńska, Zofia, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Steciak, Franciszek, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1953,
Strutyńska, Anna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Strutyński, Janusz, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1953,
Stuchibach, Fryderyka, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Stypal, stefania, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, X/1945 Polska,
Suchomel, Jadwiga, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Sudomlak, Bolesław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1949,
Surowiec, Bronisław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1955,
Surowiec, Zdzisława, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1957,
Swejda, Jan, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1954,
Switalska, Eugenia, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Switluk, M., Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), dyrektor, lata czrterdzieste XX w,
Switluk, Mychajło, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel- j.rosyjski, 1940/ X,
Synycia, X , Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), dyrektor, 1949,
Synycia, X, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel- geografia, X / X,
Szado, Kazimiera, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-higiena, 1940/ X,
Szaszołowska, Zdzisława, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Szauer, Romana, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1954,
Szczerba, Stanisława, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1951,
Szczerba, Genowefa, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1951,
Szczerba, Janina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1953,
Szczerba, Ryszard, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1953,
Szczerba, Helena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1957,
Szczerbański, Mykoła, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j.ukraiński, X/1945,
Szczerbiński, Mikołaj, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j.niem., X / X,
Szczurkiewicz, Ludmiła, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Szczurko, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Szemberowicz, Apolonia, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Szemley, Marta, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1957,
Szpala, Ryszard, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1947,
Szpyra, Julia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1955,
Sztejer, X, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), prezes komitetu rodzicielskiego, 1945-1946,
Szubert, Aldona, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Szuliga, Helena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1957,
Szurmick, Bogusława, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. C,
Szuster, Luiza, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Szuster, Sima, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j.rosyjski, 1946/1961 emeryt,
Szuster, Sima, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), wychowawca kl. mat., 1953,
Szwydka, Marina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j.rosyjski, 1953/1982 emeryt,
Szykulska, Eugenia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. C,
Szykulska, Helena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. C,
Szymańska, Aniela, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1949,
Szymański, X, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), wychowawca klasy , 1945 /kl.A,
Szymański, Leonia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1947,
Szymański, Leonia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1949,
Świdnicki, Antoni, Trywialna Szkoła im.św.M.M (mieszana)., kierownik, 1845-1850,
Świens, Jadwiga, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1957,
Świstun, Ryszard, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1955,
Świtalska, Eugenia, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Świtniewska, Jadwiga, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Świtniewska, Jadwiga, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Tarnawiecka, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1948,
Tarnawiecka, Halina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1950,
Tarnawska-Mickiewiczowa, Stanisława, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Tarnawska-Mickiewiczowa, Krystyna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Tebinka, Paulina, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., kierownik, 1872,
Teliuch, Helena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-klasy początkowe, 1946/1947,
Teluch, Irena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, X ? X,
Terlecka, jadwiga, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Terlecka, Eleonora, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Terlecka, X, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, 1947/ X,
Thulie, Helena, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Tkacz, Barbara, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1957,
Tomaszewska, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Tomaszewski, Rdward, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Torowska, Danuta, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1947,
Towbiel, Walentyna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-j.rosyjski, lata wojny/powojenne,
Turiak, Jadwiga, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Tuziak, Jnina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), księgowa-biblioteka, 1944/ X,
Tychowska, Maria, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, kierownik, X,
Tychowska, Stanisława, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Tyszkiewicz, Tadeusz, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1952,
Tyziak, Ryszard, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1954,
Ulicki, Michał, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-fizyka,astronomia, 1957/1964 emeryt,
Umański, Edward, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel -fizyka, 1940/1945 Polska,
Urbanek, Edmund, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, kierownik, X,
Ustrzycki, Mikołaj, Trywialna Szkoła im.św.M.M (mieszana)., kierownik, 1850-1869,
Uszyński, Dyonizy, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Uścieńska, Helena, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, 1890,
uścieńska, Helena, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Wajdner, Romana, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-mat.fiz. J.pol., 1944/ X,
Wajkruta, Janina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1947,
Walenta, Józef, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1947,
Walenta, Teresa, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1955,
Walichiewiicz, Janina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Waligórski, tadeusz, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Waligórski, Tadeusz, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Wallek, Michalina, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Waltersberg, Anna, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Wanke, Adam, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-fizyka,matem., X/1946 Polska,
Warchałowicz, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1956,
Wasyłejko, Romana, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1950,
Wasyłyna, Krystyna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Weidner, Romana, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Weidnerówna, Romana, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., kierownik, 1939,
Weidnerówna, Romana, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Weiglówna, Wanda, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Wertyporoch, Jerzy, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1953,
Weselska, Aniela, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1956,
Węglowa, Olga, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Wieczorek, Janusz, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1952,
Wieczorkiewicz, Ryszard, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1951,
Wiesner, Elżbieta, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1952,
Wiktor, Józef, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1949,
Wingert, Krystyna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Winiarska, Krystyna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Winiarzowa z Naglów, Apolonia, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., kierownik, 1872-1878,
Winiarzowa z Naglów, Apolonia, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Wiśniewska, Helena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Witkiewicz, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Wojnarowski, Lesław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1947,
Wojtón, Marian, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Wojtuń, Kazimierz, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1955,
Wojtuń, Idzi, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1955,
Wojtuń, Leszek, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1956,
Wolak, Alicja, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. C,
Wolf, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Wolf, Danuta, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Woronicka, Krystyna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1947,
Woszczak, Stefania, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1951,
Woszczak, Adm, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1956,
Wożna, Stefania, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Wójcik, Józef, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1948,
Wróbel, Urszula, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. C,
Wróbel, Czesława, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1956,
Wróblewska, Hanna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Wróblewska, Jadwiga, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Wstązkiewicz, Barbara, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Wurm, Mojżesz, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., katecheta wyznanie mojżeszowe, od 1891 roku,
Wysocka, Leokadia, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-bot, biologia, X/1946 Polska,
Zabolewicz, Wanda, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel- klasy początkowe, 1940/ X,
Zabolewiczowa, Wanda, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Zahorodna, Olga, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1947,
Zając, Tadeusz, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1948,
Zajączkowska, Władysława, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Zaleska, Helena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Zamojska, Stefania, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Zamorski, Wacław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1948,
Zappe, Jadwiga, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Zaremba, Wanda, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. B,
Zarzycka, Helena, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Zaszkiewicz, X, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, X / X,
Zawadzki, Alfred, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Zawirska, Maria, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, od 1881,
Zawirska, maria, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Zawirska, Bożena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945 /kl.A,
Zazula, Irena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1957,
Zbierzchowska, Romana, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Zbrożek, Karol, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Zdobnicka, Antonina, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Zieliński, Leon, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Zielska, Dionizja, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1952,
Ziemba, Ryszard, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1954,
Ziembrowska, Dioniza, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Ziemska, Stanisława, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Ziemska, Stanisława, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Zobolewicz, X, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Zobolewicz, Wanda, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel- j.rosyjski, X / X,
Zubrzycka, Jadwiga, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Zwarycz, Romana, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1957,
Zwierkowski, Łukasz, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, kierownik, 1880,
Zwierkowski, Łukasz, Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Zwierzyńska, Helena, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1953,
Zygadłowicz, Klotylda, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Zygmuntowiczówna, X, Trywialna szkoła żeńska im. Św.M.M., nauczycielka, wiek XIX / XX,
Żak, Elżbieta, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1952,
Żak, Krystyna, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1957,
Żeńczur, Aleksander, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1952,
Żmurko, Albina, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-matem,kreślenia, 1956/1957,
Żółciński, A., Męska trywialna Szkoła im.św.M.M, nauczyciel, wiek XIX / XX,
Żółczyński, Władysław, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel, lata wojny/powojenne,
Żylińska, Maria, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), absolwent , 1945/kl. C,
Żytkow, Igon, Szkoła Średnia Nr 10(dawniej szkoła im. św. M.M.), nauczyciel-praktykant, 1956/1958.



źródło: Publikacja " Jubileusz szkoły 1816-1996".Autorzy: Ryszard
Czekajowski oraz Teresa Kulikowicz- Dutkiewicz.
Iwona
Kreator Forum
Kreator Forum
Lokalizacja: Łódź
Medale: 2
Nazwiska, książki (1) Twórca indeksów (1)
Imię i nazwisko: Iwona Laptaszynska


Powrót do Zbiory nazwisk, listy osób